GK Aura

Arena i Gundulićeva otvaraju vrata nove sezone

Gimnastički klub Aura otvara vrata nove sezone. Prve s treninzima startaju ritmičarke u Areni Zagreb i to 1. rujna, dok 2. rujna kreću treninzi u OŠ Ivana Gundulića. Naknadno ćemo vas obavijestiti o počecima treninga u OŠ Središće i OŠ Jure Kaštelana.

Ljetna radionica na Bundeku i u kolovozu

Nakon uspješnog srpnja, Gimnastički klub Aura i u kolovozu nastavlja s posebnim treninzima na otvorenom, u prekrasnom okruženju zagrebačkog Bundeka!
Pozivamo sve djevojčice školskog uzrasta da nam se pridruže od 25. do 29. kolovoza 2025., svaki dan od 18:00 do 20:00 sati, kod pozornice na Bundeku na Ljetnoj radionici ritmičke gimnastike.

Upisi za sezonu 2025./2026.

Gimnastički klub Aura otvara svoja vrata i poziva nove članice da se pridruže našem klubu u novoj sezoni 2025./2026.. Ako sanjaš o ritmu, eleganciji i snazi – pravo je vrijeme da zakoračiš u svijet ritmičke gimnastike!

Auri pet nacionalnih naslova i 14 medalja

Drugog dana 34. Prvenstva Hrvatske kojemu je GK Aura domaćin u SD Sutinska vrela, a koje je danas službeno otvorio Tomislav Hodak, član Izvršnog odbora Hrvatskog gimnastičkog saveza, gledali smo dvije discipline slobodnog programa i najjači, apsolutni program koji je završio velikim dvobojem seniorskih reprezentativki.

Gruičić i Matić prvakinje Hrvatske

Prve medalje ovogodišnjeg 34. Prvenstva Hrvatske u ritmičkoj gimnastici koje je službeno otvorio član Izvršnog odbora Hrvatskog gimnastičkog saveza, Tomislav Hodak, podijelio je slobodni program, a djevojčicama i mlađim kadetkinjama medalje je uručio glavni tajnik HGS-a Nikola Dudek.